Lees de echte ervaringen van onze cliënten over afvallen met hypnose die succesvol zijn afgevallen.
Hallo,
Ik wil je eerst en vooral bedanken! Je hebt meer voor mij gedaan dan enkel mij verlossen van mijn eetbuien!
Ik voel me -na 20 jaar- eindelijk weer goed in mijn vel.
Hiervoor zal ik je eeuwig dankbaar zijn!
Ik ben ondertussen al 6 Kilo afgevallen; zonder honger, zonder moeite, geen zin in snoep en geen vreetbuien meer.
Het is fantastisch! Ik geniet van de zelfhypnose. Het is mijn momentje van de dag!
Geest en lichaam zo
ontspannen… Gewoon heerlik!
Je bent een kei in je vak!
Simone
Simone •
45, Gent
Dag Isa
Eerst en vooral wil ik je bedanken. Ik woog 94,5 en weeg nu 71,5 en deze echt zonder moeite.
Kan jij mij verder helpen met paniekaanval?
In neem antidepressiva en slaapmedicatie maar nog heb ik er last van.
Heb je hiervoor een bandje? Of moet ik sessie volgen? Wanneer kan ik bij jou terecht?
Alvast bedankt en groetjes
Hanife U.
Hanife •
38, Antwerpen
Beste,
Het is nu 2 weken geleden dat je de maagring onder hypnose bij mij hebt geplaatst.
Hiervoor propte ik mij al jarenlang vol met ongezonde voeding.
Sinds ik bij jou ben geweest heb ik dit niet meer gedaan omdat ik gewoon buiten mijn 3 maaltijden per dag geen honger tussendoor meer ervaar.
Ik ben je enorm dankbaar hiervoor. Ik voel mij een, compleet iemand anders en ook veel minder nerveus.
Ik zou het iedereen aanraden.
Groetjes,
Nadia L.
Nadia •
54, Wevelgem
Geachte,
Door de hypnose ben ik al 10 kilo afgevallen.
Als ik dit eerder had geweten had ik al die diëten niet hoeven doen.
De hypnose zelf was helemaal niet eng, je hoort alles.
Nu eet ik kleinere porties en vooral: ik snoep niet meer.
Bedankt, Alex!
Anita
Anita •
41, Londerzeel
Beste,
Je vroeg me na mijn twee sessies om je op de hoogte te houden over de evolutie.
Na juist 1 maand ben ik 5.5 kg afgevallen.
Rekening houdend met kerst en nieuwjaar, 2 verjaardagsfeestjes en 1 x uitspatting, valt dit naar mijn mening goed mee.
Tania
Tania •
60, Halle
Hoi Walter
ik voel me terug happy!
4 weken nadat ik bij jou kwam, was het eerste zakje patatjes er al af (- 5,1 kg)!
Ondertussen zijn dat al 10 kilo geworden, zonder het gevoel dat ik aan het diëten ben.
Bedankt om mij het woord “diëten” te laten vergeten, want dit is gewoon eten wat ik graag wil, maar gewoonweg minder en veel bewuster.
Bedankt!
Katrien •
50, Rijkevorsel
Al m’n hele leven aan het worstelen met m’n gewicht, alle dieten geprobeerd, kwam ik uiteindelijk bij jou terecht.
Helemaal nerveus voor de 1e afspraak, maar dat was al snel over. Je stelde me op m’n gemak en gaf me een goede uitleg over de hypnose en de maagband.
Nu 3 maanden verder en kan niet anders zeggen dan dat ik me geweldig voel.
Het afvallen gaat nog steeds door terwijl ik niet het idee heb veel moeite te moeten doen, omdat ik al helemaal gewend ben aan m’n nieuwe gewoonte.
Bart •
45, Zaventem
Dag Alex,
ik wou je toch even nog eens bedanken voor je hypnotherapie.
We zijn nu twee maanden verder en 12 kg lichter 😉. Ongelofelijk!
Het emotioneel eten is echt wel weg.
De goesting is er soms wel met momenten, maar de drang is weg.
Ik kan gemakkelijker de klik maken om er af te blijven.
Dus nog eens heel erg bedankt..
Op naar de volgende 12kg!
An
An •
46, Geraardsbergen
Beste,
Sinds ik de eerste keer bij jou kwam ben ik 4,5 kg afgevallen wat ik een schitterend resultaat vind.
Ik eet veel gezonder maar ook veel minder. Mijn mantra is nu “mijn lichaam is geen vuilbak”.
Ik heb niet meer zoveel zin in zoetigheid maar af en toe eet ik nog wel eens een ijsje of pannenkoeken en ik ga ook nog op restaurant.
De light frisdrank opgeven is niet helemaal gelukt maar ik drink er minder van.
Ik ben dus zeer tevreden en dat alles dankzij hypnose.
Vriendelijke groeten
Sandra
Sandra •
48, Sint-Truiden
Beste Isa,
Zoals beloofd een kleine update sinds onze laatste hypnose sessie.
De hoofdreden van mijn bezoek op 13 augustus laatstleden was om van mijn snoepverslaving af te raken. Ik ben heel blij te melden dat ik daar volledig van af ben.
En als ik op een feestje toch iets van zoetigheid moet eten, neem ik een klein stukje, en daar blijft het bij. Ook het tussentijds knabbelen is volledig verdwenen. Ik eet weinig, maar heb geen honger.
Ben 5 kg afgevallen op een maand tijd.
Dus ben en blijf heel erg dankbaar dat onze wegen zich gekruist hebben.
Ik voel me nu al beter in mijn vel, mijn huid is mooier, zie er slanker en gezonder uit en ik zit niet meer gespannen in mijn kleding wat een echte verademing is.
Dit is een geschenk voor velen!
Inge •
39, Oudenaarde
Hoi, op vraag, hierbij mijn feedback:
Ik heb de hypnose als zeer deugddoend ervaren.
Vooraf was ik wat zenuwachtig; ik was vooral bezorgd dat het mij niet zou lukken om in hypnose te gaan.
Een beetje prestatiedruk toch. Maar wonderwel ging het zeer vlot. Het was nodig om mij ten volle te concentreren, maar het lukte wel.
Ik vond jouw aanpak zeer aangenaam. Je kon mij geruststellen en gaf mij ook vaak aan dat alles wat er gebeurde ok is.
De sessies hebben zeker effect op mijn eetgewoontes en ben ondertussen 3 kg lichter.
Alex
Alex •
42, Zottegem
Hey Walter,
ik wil je effe laten weten hoe het ondertussen met me gaat. Jammer dat je mijn blijdschap nu niet via mijn stem kan horen, maar door jou heb ik mezelf terug gevonden!
En dit door jouw hulp, door de virtuele maagring die je onder hypnose bij me hebt geplaatst.
Ik had nooit kunnen denken dat dit zoveel zou veranderen, maar toch is er tot op heden 7 kg af en wat me nu zeer goed lukt, zijn die 3 kleine porties eten per dag.
Ook mijn snoepgewoontes en drang naar zoet zijn verdwenen!
Ik ben je zo dankbaar om mij hierbij te helpen en ik verzorg mijn “tempel” zoals het hoort!
Nog 3 kilo te gaan... Nogmaals een dikke, dikke mercie voor de zeer goede begeleiding!
Veerle •
59, Tienen
Hoi,
Ik heb de hypnose als zeer prettig ervaren.
Ik wist eerst niet wat ik ervan verwachten moest.
Alex heeft mij van mijn suikerverslaving afgeholpen. Sinds de hypnose eet ik geen snoep meer, terwijl ik het vroeger de hele dag door at.
Er zit zelfs een zakje snoep in mijn rugzak en ik kom er niet aan, heb hier ook helemaal geen behoefte meer aan.
Zeer tevreden!
Femke
Femke •
37, Eeklo
Beste Walter,
ik wou u even laten weten dat de eerste 10 kilo’s er af zijn!
Ze gaan er eindelijk af, wat vroeger niet het geval was. Ik ben heel tevreden hoe u met hypnose mijn onderbewustzijn aangepakt heeft, dit heeft zeker resultaat met hoe ik nu leef.
Heel mijn levensstijl is veranderd: ik leef veel gezonder, ik sport en ik geniet bewust. En ik doe ook nog altijd aan zelfhypnose en beluister jouw geluidsbestandjes.
Dus daarmee wou ik u toch al even bedanken! Ik vertel veel over de hypnose en hoe goed dit wel is en maak zeker reclame voor u.
Ik hou u alvast verder op de hoogte in de toekomst.
Marleen •
49, Ninove
Laurien, ik wil je graag bedanken!
Ben blij dat ik de stap gezet heb. Ik stond er kritisch tegenover maar had niets te verliezen.
Nu bijna 10 kg vermagerd.
Ik heb al veel diëten geprobeerd maar door de hypnose is het makkelijker geweest om mijn eetgewoonten aan te passen.
Ik blijf ook goed op mijn gewicht terwijl ik me wel eens iets lekkers kan permitteren!
Groetjes,
Tim
Tim •
55, Aarschot
Afvallen onder hypnose, het is (was) niet mijn dada, nooit in geloofd en streng diëten zag ik niet zitten, dan toch maar geprobeerd en ik moet toegeven dat ik aangenaam verrast was.
Ben een paar keer bij u geweest om een sessie te volgen en met positieve gedachten weer naar huis gereden.
Voor iedereen die deze recensie leest wil ik 1 ding meegeven: proberen en wees even positief als ik.
Laurien kent haar job en t’is nog een schatje bovenop.
Linda •
51, Menen
Via een collega (die overigens aan chips verslaafd was en er bij Alex succesvol vanaf is geraakt) ben ik bij Alex terecht gekomen.
Alles verliep heel rustig, ik heb de hypnose vlot ondergaan. Heel snel heb ik een verschil gezien, de gedachte om suiker te eten was niet meteen weg maar de behoefte wel. Ik kon perfect naar een winkel gaan en de ‘suikerafdeling’ voorbijlopen.
Ook thuis laat ik de chocolade gewoon in de kast staan. Lichamelijk heb ik na 2 weken het verschil gevoeld, ik voelde me al beter in mijn vel en heb meer energie.
Het doet zo’n deugd om geen zin meer te hebben in zoetigheden, ik heb nog wel een koekje met chocolade gegeten maar het deed me niets, heb er eigenlijk niet van genoten.
Heel erg bedankt!
Karolien s.
Karolien •
34, Izegem
Vandaag zijn we exact 1 week na mijn eerste hypnosesessie voor het afvallen. Het resultaat?
Na 5 dagen was ik al 2 kilo af!
Ik eet veel minder, vaak echt ‘de helft’ van een standaardportie of van wat ik vroeger at. En dan ben ik voldaan.
Ik heb nooit honger.
Ik heb zin gekregen in gezonde voeding en ben niet meer zo gek van microgolfmaaltijden waar ik tot nu toe meestal op leefde.
Ik heb nog geen onweerstaanbare drang naar koeken of zoet gehad.
Het leuke is dat je gewoon nog alles mag eten, dat je je ook echt lekkere dingen kan permitteren en dat je ook gewoon op restaurant kan gaan.
Kijk uit naar de tweede sessie!
Heidi •
40, Herentals
Hoi Erna,
Hier weer even een update van mij.
Ik ben nu precies 4 maanden in het bezit van de virtuele maagband en voel mij nog steeds heerlijk.
Het heeft echt mijn hele levensstijl en eetgewoonten omgegooid in positieve zin.
Eet nog steeds veel minder en voel mij daar prima bij. De grootste verandering is nog steeds dat ik geen enkele behoefte meer heb aan snacks koek en snoep.
Nou neem ik best weleens op een verjaardag een stukje gebak, maar daarna is het ook weer goed en komt niet mijn oude gewoonte weer de kop opsteken.
Daar ben ik nog het meest blij mee, wat dus met zich meebrengt dat ik nu 20 kilo ben afgevallen.
Karen •
43, Tongeren
Via een relatie van mijn werk hoorde ik over afvallen met hypnose en zag dat het bij haar werkte.
Ik ben gaan zoeken op internet en vond André. Een afspraak was snel gemaakt en ik ben uiteindelijk 3x bij hem onder hypnose geweest.
Al na de eerste keer was er iets veranderd en begon ik af te vallen. Op ongeveer 6 maanden tijd ben ik 18 kilo afgevallen. Ik zit nu al een aantal maanden op mijn streefgewicht en ben nog nooit zo gemakkelijk afgevallen.
Naast het afvallen heb ik sinds die tijd ook bijna geen opvliegers meer en dat is een mooie bijkomstigheid.
Ik ben heel blij dat ik deze stap gezet heb en ik ben André dankbaar dat hij mij met zijn hypnose zo fantastisch heeft geholpen.
Ik denk dat heel veel mensen hier baat bij kunnen hebben en dat gun ik iedereen.
Marijke •
58, Diest
Worstel jij ook met overtollige kilo’s en wens jij ook geholpen te worden? Ontdek hoe afvallen met hypnose jou kan helpen om blijvende veranderingen te maken. Wil je meteen een afspraak maken of heb je nog een vraag? Neem gerust contact met ons op via het contactformulier. We helpen je graag verder.
Veel mensen vragen zich af: Werkt hypnose echt voor afvallen?
De ervaringen met afvallen onder hypnose zijn vaak positief. Tijdens een hypnose sessie kan een virtuele maagband geplaatst worden in je onderbewustzijn, wat je kan helpen minder te eten en je sneller verzadigd te voelen.
Tijdens je eerste sessie zal de hypnotherapeut met je samenwerken om je eetpatroon en relatie met voedsel te begrijpen. Velen kunnen al een verandering ervaren in hun verlangen naar ongezonde dingen; sommigen hebben zelfs geen zin meer in een zak chips of snoepen tussendoor.
Het is een bijzondere ervaring die je kan helpen kleinere porties te eten en ongezond eten te mijden.
Er zijn talloze succesverhalen en getuigenissen van mensen die aanzienlijke kilo’s zijn afgevallen door hypnose.
Velen – waaronder ook mensen die te kampen hadden met obesitas – melden dat ze na slechts drie sessies al een merkbaar verschil zagen, zowel op de weegschaal als in hoe hun kleren zitten. Deze verhalen kunnen hoop en inspiratie geven aan anderen die het proces van gewichtsverlies willen beginnen.
Dit varieert per persoon. Gemiddeld hebben de meeste mensen drie sessies nodig om hun gewenste gewichtsverlies te kunnen starten.
Het is een proces waarbij je onderbewustzijn kan worden geherprogrammeerd om anders te kunnen omgaan met voedsel en eetgewoonten.
Naast afvallen kan hypnotherapie ook helpen bij het verbeteren van zelfvertrouwen, het verminderen van stress, het verbeteren van slaappatronen, en zelfs het verminderen van pijn.
Velen kunnen een algeheel beter gevoel en meer controle over hun leven ervaren met hypnose.
Hypnose kan een holistische benadering bieden die niet alleen gericht is op gewichtsverlies, maar ook op het verbeteren van je algehele welzijn.
Veel mensen zijn terecht benieuwd hoe snel ze resultaten kunnen zien. Sommigen merken veranderingen in hun eetgewoonten en gewicht al binnen enkele weken tijd na hun eerste hypnose sessie. Uiteraard kunnen resultaten verschillen van persoon tot persoon. Mensen met meer overgewicht kunnen vaak sneller en meer afvallen dan mensen die hun laatste 5 kilo kwijt willen voor hun droomgewicht. De ervaringen variëren, maar geduld en toewijding zijn essentieel.
Een van de grootste voordelen die mensen melden is een afname van hun verlangen naar zoetigheid en ongezonde snacks.
De virtuele maagband en andere technieken gebruikt tijdens de hypnose sessies kunnen je onderbewustzijn helpen herprogrammeren om minder interesse in ongezond eten te hebben, waardoor het makkelijker kan worden om nee te zeggen tegen lekkere dingen die je dieet saboteren.
Traditionele diëten focussen vaak alleen op het beperken van calorieën en het verhogen van fysieke activiteit, maar negeren de psychologische aspecten van eten.
Hypnose kan de onderliggende oorzaken van overeten en ongezonde eetgewoonten aanpakken, waardoor je een blijvende verandering in je levensstijl en eetpatroon kunt maken.
Dit kan zorgen voor een effectiever en duurzamer gewichtsverlies.
Veel deelnemers getuigen dat hun hongergevoel vermindert en dat ze sneller een verzadigd gevoel hebben na kleinere maaltijden.
Dit is een direct gevolg van hypnose, die je onderbewustzijn kan beïnvloeden om je eetgedrag aan te passen.
Het is echter belangrijk om ook gezonde voedingskeuzes te maken en regelmatig te bewegen voor het beste resultaat. Ook hierbij kan hypnose helpen, door je motivatie op lijn te brengen om makkelijker gezonde keuzes te kunnen maken.
Om het meeste uit je hypnose sessie te halen, is het goed om met een open geest te komen en klaar te zijn voor verandering.
Denk na over je doelen en wat je wilt bereiken met gewichtsverlies. Het kan ook helpen om van tevoren vragen of zorgen op te schrijven die je tijdens het gesprek met je hypnotherapeut wilt bespreken.
Door de onderliggende gewoonten en denkpatronen aan te pakken, kan hypnose een goede kans op blijvend succes bieden.
Echter, zoals bij elke methode van gewichtsverlies, is het belangrijk om een gezonde levensstijl aan te houden voor de beste en meest duurzame resultaten.
Ook hierbij kan hypnose helpen, door hypnotische suggesties te geven zodat je gezondere keuzes kunt maken.
Het is volkomen normaal om in eerste instantie sceptisch te zijn tot je zelf positieve verschuivingen in je denken en eetgewoonten kunt ervaren.
We moedigen je aan om open te staan en de verhalen te lezen van anderen die hypnotherapie hebben ervaren en hoe het hen heeft geholpen in hun reis naar gewichtsverlies.
Verlangen naar snoepen en lekkere dingen kunnen significant afnemen na de eerste of tweede sessie. Hypnose kan helpen je onderbewustzijn te herprogrammeren, waardoor je minder zin kunt hebben in ongezonde snacks. Dit kan het gemakkelijker maken om je streefgewicht te behalen.
Afvallen door hypnose wordt over het algemeen als een veilige methode beschouwd zonder negatieve bijwerkingen.
In plaats daarvan melden veel mensen positieve veranderingen zoals verbeterd zelfvertrouwen, betere slaap, en minder stress.
Het aanpakken van gewichtsverlies via het onderbewustzijn kan een zachte en effectieve benadering bieden.
Hoewel hypnose enorm kan helpen bij het veranderen van eetgewoonten en het verminderen van de zin in ongezond eten, is het voor optimaal gewichtsverlies en gezondheid belangrijk om ook bewuste keuzes te maken in je dieet en voldoende te bewegen.
Hypnose is een hulpmiddel dat je kan helpen deze veranderingen makkelijker te maken en vol te houden.
Hypnose kan heel ontspannend zijn. Tijdens een sessie blijf je altijd bewust en in controle, terwijl je ook diep kunt ontspannen en meer open kunt zijn voor suggesties die je kunnen helpen je doelen te bereiken.
Het is een unieke ervaring waarbij je toegang kunt krijgen tot je onbewuste, waar je zeer snel positieve veranderingen kunt ervaren.
Dit is een veelvoorkomende zorg bij de eerste keer.
Hypnotherapeuten zijn getraind om je op je gemak te stellen en de juiste technieken te gebruiken om je in een ontspannen staat van hypnose te kunnen brengen.
Iedereen kan in principe gehypnotiseerd worden; het vereist alleen soms wat meer tijd, oefening en geduld bij de ene persoon dan bij de andere.
Hypnose kan helpen om de emotionele oorzaken van eetgedrag aan te pakken.
Door het onbewuste te herprogrammeren, kun je leren om anders om te gaan met emoties zonder toevlucht te nemen tot eten. Dit is een belangrijk aspect van duurzaam afvallen.
Er zijn meerdere studies die aantonen dat hypnose kan helpen bij afvallen.
Hypnose werkt door het onbewuste te beïnvloeden en kan helpen de motivatie voor gezonde gewoonten te vergroten, de trek in ongezonde voeding te verminderen, en een gevoel van volheid sneller te bereiken.
Hoewel de resultaten kunnen variëren, delen veel mensen positieve ervaringen over afvallen met hypnose.
Als je moeite hebt met afvallen ondanks diëten en sporten, of als je merkt dat je eetgewoonten meer emotioneel of gewoontegedreven zijn, kan hypnose een effectieve oplossing bieden.
Het beste is om in gesprek te gaan met een ervaren hypnotherapeut die je meer kan laten weten over hoe hypnose jou met jouw specifieke situatie kan helpen je ongewenste kilo’s te verliezen en een gezondere levensstijl te omarmen.
Het selecteren van de juiste therapeut is een belangrijke stap in jouw herstelproces.
Ons team van ervaren hypnotherapeuten biedt deskundige ondersteuning voor een verscheidenheid aan emotionele en psychologische uitdagingen.
Onze professionals zijn gecertificeerd door vooraanstaande beroepsorganisaties zoals de NBVH, CAT, SBLP en BVAT, en onze sessies maken gebruik van methoden die hun effectiviteit tijd en weer hebben bewezen.
Wij staan voor eerlijkheid en uitmuntende zorg.
Over ons team
Wil je meer informatie over ons team en hun expertise? Bezoek de over ons pagina.
Wetenschap achter hypnose
Wil je wetenschappelijke studies bekijken over de effectiviteit van hypnose? Bekijk dan onze pagina over de wetenschap achter hypnose.
Nog vragen?
Laat je terugbellen door een van onze hypnotherapeuten om te bespreken hoe we je kunnen helpen.
Alle sessies, telefoongesprekken en andere communicatie worden met de hoogste discretie en vertrouwelijkheid behandeld.
Door het onderbewustzijn te overtuigen dat je maag kleiner is, kan de virtuele maagband je helpen natuurlijk kleinere porties te eten zonder het gevoel van ontbering, zodat je je sneller vol kunt voelen tijdens elke maaltijd.
Onze benadering is erop gericht om je een realistisch beeld te geven van wat hypnotherapie kan bieden en om samen met jou te werken aan het bereiken van realistische doelen.
Hoewel hypnotherapie aanzienlijke veranderingen teweeg kan brengen, biedt het geen gegarandeerde oplossingen. Wij hebben succesvol vele cliënten geholpen om hun doelen te bereiken met onze methoden.
Met jouw motivatie en onze ondersteuning verhogen we de kans op een positieve uitkomst.
Disclaimer
Het is essentieel om te beseffen dat hypnotherapie geen vervanging is voor conventionele medische behandelingen. Bij ernstige psychische problemen adviseren we een consultatie met een gespecialiseerde arts.
Vul het formulier in en we helpen je zo snel mogelijk verder.
"*" indicates required fields